Saray Mah. 688 Cad. No:12 KAHRAMANKAZAN / ANKARA
+90 312 394 4860

KURUMSAL

Hakkımızda

2011 yılında Hidroforce Hidrolik San. Tic. LTD. ŞTİ. ülke sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda, süregelen değişimi ve gelişimi takip ederek, sektörde yerini almıştır.

Şirketimiz şuan Hidrolik, Pnömatik, Elektronik ve Hidrolik Kompanent İmalatı alanlarında hizmet vermekte olup, doğru ve kararlı adımlar ile sonuçları her zaman başarıya odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir. Son yıllardaki yerli üretim konusunun tamamını ele alarak, birçok hidrolik kompanenti de yerli olarak üretmektedir.

Hidroforce Hidrolik, çalışma hayatının her döneminde, iş ahlakı ve değerleri neticesinde profesyonel ve güvenilir bir kurum olarak yoluna devam edecektir.

Misyon & Vizyon

Misyon: Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, kaliteyi ürün ve hizmetlerine yansıtıp, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyon: Bölgesel pazarda ve yakın coğrafyada, %100 yerli bir marka olmaktır.

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ VE MEMNUNİYETİNE YÖNELİK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GELİŞTİRME, PLANLAMAK VE UYGULAMAK İÇİN STRATEJİLER BELİRLEMENİN BENİMSENMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞME SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEKTEDİR. UYGULANABİLİR ŞARTLARIN KARŞILANMASI İÇİN TAAHHÜT İÇERMEKTEDİR.

ÇALIŞANLARIMIZI ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, ÇEVRENİN KORUNMASI, İYİLEŞTİRİLMESİ VE KİRLİLİĞİN ÖNLENMESİ İLE YASAL VE DİĞER ŞARTLAR VE MEVZUATA UYGUNLUK SAĞLAYABİLMEK İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

✓ İş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal ve diğer şartların gerekliliklerini yerine getirerek, sürekli iyileştirme için standartların ötesinde başarılı bir performans sergilemeyi,
✓ İş kazaları ile meslek hastalıklarına neden olabilecek tehlikeleri belirlemeyi, azaltmayı ve ortadan kaldırmayı,
✓ Eğitim ve diğer faaliyetler ile çalışanların, iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmasını ve tüm personel tarafından ortak sorumluluk olarak benimsenmesini,
✓ Sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeye çekmeyi,
✓ Tüm çalışanlarla beraber stajyer, ziyaretçi ve alt yüklenici firma personelinin uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmayı,
✓ İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerin belirlendiği yönetim gözden geçirme çalışmaları ile iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi performansının sürekliliğini sağlamayı taahhüt ederiz.

Hizmetler

İmalat

Projelendirme

Satış

Satış Sonrası Destek